KURUMSAL

DELİBAY PETROL ÜRÜNLERİ

Delibay Petrol ürünleri 1997 yılında Konya Anadolu sanayinde madeni yağ ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kurulmuş her zaman kendini geliştirerek ve müşteri memnuniyetini de arkasına alarak İç Anadolu da madeni yağ pazarlama alanında önemli bir konuma gelmiştir.Ana faaliyet alanı shell madeni yağ pazarlama olan şirket 2005 yılından itibaren özel büsan sanayi sitesindeki yeni depo ve yönetim binasında hizmet vermektedir.

Delibay Petrol ürünleri ,gelişmeye giden yolun kendini yenilemekten geçtiğinin bilincinde olarak gerek çalışanlarının bilgi birikimini gerek ürün çeşitlerini gerekse fiziksel ortamını her geçen gün yenilemekte ve müşterilerine en hızlı ve gelişmiş hizmeti sunmayı amaçlamaktadır

İş süreç ve faaliyetlerimizdeki etkinliğin sürekli gelişimi ve müşteri memnuniyetinin temini; Genel İş İlkelerimizde ve özümüzde yer alan dürüstlük, ahlaki doğruluk ve insana saygı değerlerimiz temeli üzerine kurulmuştur. Bu değerlerle birlikte; güven, açıklık, takım ruhu, profesyonellik, ve yaptığı işten gurur duyma duygusunun desteklenmesi Şirketimiz için temel öneme sahiptir.

KALİTE SERTİFİKALARIMIZ

Delibay Petrol'den aldığınız ürünler; rafineri çıkışından, araçlarınızın veya makinelerinizin deposuna girene kadar tüm kademelerde defalarca kalite denetiminden geçirilir.

KARİYER

Fikirlerinize değer verildiği ve fark yaratmanızın desteklendiği bir kurumda çalışmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.